У Новокаховській ЦМЛ 14 хворих на COVID-19 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ

Після змін, які відбулися на Херсонщині в результаті адміністративно-територіальної реформи, Новокаховська ЦМЛ почала виконувати функції районної лікарні. Відтепер хворі на COVID-19 поступають до інфекційного відділення лікарні з усього Каховського району.

Як повідомило редакції  Online НК керівництво ЦМЛ, за останні три доби хворих на коронавірус з населених пунктів Новокаховської ОТГ не поступало. Натомість до інфекційного відділення лікарні за цей час госпіталізовано 7 іногородніх з діагнозом СОVІD-19. Так, вчора до відділення направлено 73-річного мешканця Каховки та 59-річного жителя селища Чаплинка.

До терапевтичного відділу госпіталізовано двох хворих на пневмонію.

Таким чином, станом на 11 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка знаходиться 28 хворих на СОVІD-19 та 13 – на пневмонію. З них 14 отримують кисень, ще 3 підключені до ШВЛ.

За добу один хворий на COVID-19 поборов недугу і виписався з лікарні, а ще одужала одна людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 11 червня на обліку перебуває 8 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 997 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!