У Новокаховській ЦМЛ 14 хворих на COVID-19 отримують кисень, 4 – підключені до ШВЛ

Станом на 19 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 33 хворих на СОVІD-19 та 20 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 111 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих середньої важкості. 71-річна мешканка Дніпрян та 70-річний новокаховчанин госпіталізовані до інфекційного відділу лікарні. Також сюди вчора поступила із захворюванням на коронавірус 54-річна жителька Таврійська. До терапевтичного відділення госпіталізовано чотирьох осіб хворих на пневмонію. Серед 33 хворих на коронавірус – 14 отримують кисень, 4 – підключені до ШВЛ.

Також за добу п’ять хворих на COVID-19 побороли недуг і виписалися з лікарні, а ще одужали три особи, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 967 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 19 травня на обліку перебуває 28 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 926 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!