У Новокаховській ЦМЛ 16 хворих на COVID-19 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ

Станом на 9 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 40 хворих на СОVІD-19 та 19 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 153 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 8 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, всі вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До терапевтичного відділення госпіталізовано двох осіб хворих на пневмонію. Серед 40 хворих на коронавірус – 16 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ.

Також за добу п’ять хворих на COVID-19 побороли недуг і виписалися з лікарні, а ще одужали дві особи, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 915 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 82 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 9 травня з обліку знято 842 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!