У Новокаховській ЦМЛ 18 хворих на COVID-19 отримують кисень, 4 – підключені до ШВЛ

Станом на 4 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 30 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. З них 9 осіб отримують кисень, ще 2 –  підключені до ШВЛ.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 67 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них мешканців Новокаховської громади не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до інфекційного відділення госпіталізовано 61-річного хворого на коронавірус, який мешкає у Великій Олександрівці. До терапевтичного відділення госпіталізовано двох хворих на пневмонію новокаховчан.

За добу з інфекційного відділення виписались 5 людей, що перехворіли на COVID-19 та 7 що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1097 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 4 вересня на обліку перебуває 18 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1074 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!