У Новокаховській ЦМЛ 23 хворих на COVID-19 отримують кисень, 5 – підключені до ШВЛ

Станом на 12 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 39 хворих на СОVІD-19 та 13 – на пневмонію. З них 23 особи отримують кисень, ще 5 – підключені до ШВЛ.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 94 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них мешканців Новокаховської громади не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до інфекційного відділення госпіталізовано сімейну пару хворих на коронавірус, які мешкають в селі Одрадокам’янка, Бериславського району: чоловік – 1976 р.н., жінка – 1984 р.н. До терапевтичного відділення госпіталізовано трьох хворих на пневмонію новокаховчан.

За добу з інфекційного відділення виписались 4 людини, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1108 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 12 вересня на обліку перебуває 15 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1080 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!