У Новокаховській ЦМЛ 82 хворих на COVID-19 отримують кисень, 2 – підключені до ШВЛ

Минулої доби у Новокаховській ОТГ зафіксовано 17 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 та 1 летальний випадок. Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 285 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них 17 мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 13 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 4 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 3 COVID-хворих з Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 4 хворих на пневмонію жителів громади.

За добу в лікарні помер мешканець Новокаховської громади, який хворів на пневмонію.

Також з інфекційного відділення виписались 11 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 1 особа, що хворіла на пневмонію.

Станом на ранок 26 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 103 хворих на СОVІD-19 та 39 – на пневмонію. З них: 82 отримують кисень та 2 – підключені до ШВЛ.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2165 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 26 листопада на обліку перебуває 53 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2094 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 237 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!