У Новокаховській ЦМЛ 87 хворих на COVID-19 отримують кисень, 8 – підключені до ШВЛ

Після змін, які відбулися на Херсонщині в результаті адміністративно-територіальної реформи, Новокаховська ЦМЛ почала виконувати функції районної лікарні. Відтепер хворі на COVID-19 поступають до інфекційного відділення лікарні з усього Каховського району.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 609 нових захворювань, з них 2 – у мешканців Нової Каховки (дані по безсимптомним хворим відсутні).

До інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ з терапевтичного переведено 1 хворого новокаховчанина, який поступив в лікарню з діагнозом пневмонія. Але після тестування у нього виявили захворювання на коронавірус. Також за добу госпіталізовано 1 нового хворого на коронавірус, який мешкає у Новій Каховці. Їх стан середньої тяжкості.

Окрім цього, за добу до інфекційного відділення госпіталізували 5 хворих з територіальних громад Каховського району.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію.

Таким чином, станом на 17 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 125 хворих на СОVІD-19 та 46 – на пневмонію. З них 87 отримують кисень, а 8 підключені до ШВЛ.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!