У Новокаховській ЦМЛ 9 хворих на COVID-19 отримують кисень, 2 – підключені до ШВЛ

Станом на 8 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 16 хворих на СОVІD-19 та 13 – на пневмонію. З них 9 осіб отримують кисень, ще 2 –  підключені до ШВЛ.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 101 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Серед них мешканців Новокаховської громади не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу з інфекційного відділення виписались 3 людини, що перехворіли на COVID-19. Одного хворого на пневмонію новокаховчанина госпіталізовано до терапевтичного відділення з діагнозом пневмонія.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1048 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 8 серпня на обліку перебуває 30 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1034 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!