У Новокаховській ЦМЛ 9 хворих на COVID-19 отримують кисень, 2 – підключені до ШВЛ

Станом на 6 липня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 15 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. З них 9 отримують кисень, ще 2 –  підключені до ШВЛ.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканця Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до інфекційного відділення з діагнозом коронавірус госпіталізовано 21-річного мешканця Нової Каховки, стан хворого середньої важкості. Також до тервпевтичного відділення госпіталізовано трьох хворих на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 6 липня на обліку перебуває 3 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1015 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!