У Новокаховській ЦМЛ 96 хворих на COVID-19 отримують кисень, 2 – підключені до ШВЛ

Станом на ранок 23 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходилось 113 хворих на СОVІD-19 та 36 – на пневмонію. З них: 96 отримують кисень та 2 підключені до ШВЛ.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 93 нових випадків захворювання, з них 4 – у мешканців Новокаховської ОТГ (дані по безсимптомним хворим відсутні).

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, минулої доби до інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих на коронавірус, з них 4 – мешканці Новокаховської громади та 3 хворих з громад Каховського району. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію, з яких 4 – жителі громади.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 7 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 227 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!