У Новокаховській ЦМЛ 98 хворих на COVID-19 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ

Минулої доби у Новокаховській ОТГ зафіксовано 22 нових підтверджених випадки коронавірусної хвороби COVID-19 та 2 летальних випадків, з яких 1 – від коронавірусу і 1 – від пневмонії.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 7 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 15 хворих на коронавірус мешканців Новокаховської громади. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 8 хворих на пневмонію мешканців Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні помер 1 хворий на COVID-19  та один мешканець Таврійська, хворий на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 10 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 3 людини, що хворіли на пневмонію.

Станом на ранок 19 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 104 хворих на СОVІD-19 та 31 – на пневмонію. З них: 98 отримують кисень та 3 – пыдключені до ШВЛ.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги за добу зафіксували 15 безсимптомних хворих, які проходять лікування амбулаторно.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримала 201 особа.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!