У Новокаховській ЦМЛ кількість хворих на СОVІD-19 залишається стабільною

За інформацією Новокаховської ЦМЛ за минулий тиждень до лікарні госпіталізовано 13 хворих на коронавірус, що на 2 людини більше ніж позаминулого тижня.

Із цієї кількості 7 хворих поступили з інших навколишніх ОТГ Херсонщини, повідомляє  Online НК.

Кількість хворих, що станом на ранок 7 червня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (22), зменшилась на 3 особи проти позаминулого тижня (було 25).

Виписалось після завершення лікування 15 пацієнтів, що менше на 9 осіб ніж позаминулого тижня (було 24).

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 10 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що на 8 осіб менше ніж на позаминулому тижні (було 18).

За тиждень летальних випадків від захворювання на СОVІD-19 у лікарні не було.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1014 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 7 червня на обліку перебуває 16 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 987 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!