У Новокаховській ЦМЛ кількість хворих на COVID-19 пішла на спад

До Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулу добу госпіталізовано п’ять хворих на COVID-19. Також зафіксували чотирі смерті від ускладнень хвороби.

Наразі в Новокаховській ЦМЛ перебуває 113 хворих на СОVІD-19 та 42 – на пневмонію. Про це сьогодні, 9 листопада, редакції Online НК повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 258 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них 31 житель Каховського району.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до інфекційного відділення лікарні госпіталізовано 5 хворих на коронавірус, з яких 4 – мешканці громади та один житель Каховського району.

До  терапевтичного відділення поступили 5 мешкаців Новокаховської громади з діагнозом пневмонія.

На жаль, від ускладнень на COVID-19 за добу померли чотири жителя Новокаховської громади.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 17 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 3 людини, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2001 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 9 листопада на обліку перебуває 127 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1792 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 281 особа.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!