У Новокаховській ЦМЛ на минулому тижні кількість хворих на СОVІD-19 зменшилась на 42%

За інформацією керівництва Новокаховської ЦМЛ за минулий тиждень до лікарні госпіталізовано 11 хворих на коронавірус, що на 15 чоловік, або на 42% менше ніж позаминулого тижня.

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 18 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що на 8 осіб менше ніж на позаминулому тижні (було 26), повідомляє  Online НК.

Кількість хворих, що станом на ранок 31 травня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (25), зменшилась на 14 осіб проти позаминулого тижня (було 39).

Виписались після завершення лікування 24 пацієнта, що більше на 5 осіб ніж позаминулого тижня (було 19).

За тиждень від СОVІD-19 у лікарні помер 1 хворий, що менше ніж на позаминулому тижні (2).

За даними керівництва КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з 31 березня 2020 року на обліку  станом на ранок 31 травня перебувало 1005 (на початок позаминулого тижня було 971), безсимптомно хворих на СОVІD-19. Також на обліку знаходиться 28 (було 34) контактних з хворими на самоізоляції.

Вилікувались від цієї хвороби 974 особи, або на 43 більше, ніж на початок минулого тижня (930).

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!