У Новокаховській ЦМЛ на третину зменшилась кількість хворих на COVID-19

У Центральній міській лікарні Нової Каховки на ранок 11 листопада перебувало 108 хворих на СОVІD-19 та 42 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 39 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 548 нових випадків захворювання, з них 39 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 33 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію жителів Новокаховської громади.

На жаль, від ускладнень помер житель громади, який хворів на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 16 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 5 людей, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2034 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 10 листопада на обліку перебуває 96 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1821 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 212 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!