У Новокаховській ЦМЛ наразі перебуває 56 хворих на COVID-19

На ранок 9 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 56 хворих на СОVІD-19 та 28 – на пневмонію. За минулу добу до інфекційного відділення госпіталізовали 11 хворих на коронавірус, повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 135 нових випадків захворювання, з них 9 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 3 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 5 COVID-хворих з Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 4 хворих на пневмонію жителів громади.

На жаль, в інфекційному відділенні минулої доби помер 72-річний  мешканець Новокаховської громади. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 16 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 8 осіб, що хворіли на пневмонію.

За даними Генерального директора КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Олени Ходорковської у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2201 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 9 грудня на обліку перебуває 24 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2148 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Також Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 зробила 261 особа.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!