У Новокаховській ЦМЛ у п’яти хворих на пневмонію виявили COVID-19, дві людини померли

Станом на 27 квітня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 45 хворих на СОVІD-19 та 26 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора із терапевтичного до інфекційного відділення переведено п’ять хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Чотири з них – жителі Нової Каховки: два чоловіки 67-ми та 69-ти років та дві жінки 66-ти і 46-ти років. П’ятою виявилась 56-річна мешканканка села Райське. Стан хворих середньої важкості.

До терапевтичного відділення вчора поступило 8 нових хворих на пневмонію, а 2 пацієнта виписались після одужання.

Окрім цього в лікарні за добу померли двоє хворих на пневмонію. Це: 79-річна мешканка Нової Каховки та 83-річна новокаховчанка та 73-річний мешканець Нової Маячки.

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з 31 березня на обліку у Центрі станом на ранок 27 квітня обліковується 830 безсимптомно хворих на СОVІD-19 та 82 контактних з хворими на самоізоляції. З обліку знято 762 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!