У Новокаховській ЦМЛ в чотирьох хворих на пневмонію виявили COVID-19

Станом на 5 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 49 хворих на СОVІD-19 та 22 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 24 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора із терапевтичного до інфекційного відділення переведено чотирьох хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Двоє з них – подружжя пенсіонерів з Нової Каховки, 74-річна мешканка Корсунки та 80-річна жителька села Веселе. Стан хворих середньої важкості.

Також вчора до терапевтичного відділення поступив один новий хворий на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 903 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 88 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 5 травня з обліку знято 832 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!