У Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 помер мешканець Великої Олександрівки

Станом на 14 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 17 хворих на СОVІD-19 та 13 – на пневмонію. За минулу добу хворих на коронавірус в громаді не зафіксовано. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 52 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу нових госпіталізацій серед мешканців громади не було. До інфекційного відділення поступила хвора на коронавірус 70-річна мешканка Каховки. Стан хворої середньої важкості.

На жаль, вночі в інфекційному відділенні помер 80-річний мешканець Великої Олександрівки. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

Вчора з лікарні виписався новокаховчанин, що перехворів на COVID-19, з терапевтичного відділення – один містянин, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1055 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 14 серпня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1040 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!