У Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 помер мешканець Нововоронцовки

Станом на 6 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 18 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 95 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан трьох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще одного, 60-річного новокаховчанина, який був госпіталізований з пневмонією, переведено з терапевтичного до інфекційного відділення. У нього тест показав інфікування на COVID-19. Стан хворого середньої важкості.

На жаль, вчора в інфекційному відділенні помер 83-річний мешканець Нововоронцовки. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

За добу до інфекційного відділення госпіталізовано двох іногородніх мешканців: 82-річну пенсіонеркау з села Любимівка, Каховського району та 56-річну мешканку Таврійська. Ще троє хворих на пневмонію госпіталізовано до терапевтичного відділення.

З інфекційного відділення також вчора виписались 3 людини, що перехворіли на COVID-19 і така ж кількість вилікувалась від пневмонії.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1046 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 6 серпня на обліку перебуває 28 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1032 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!