У Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 померла мешканка Бериславського району

Станом на 4 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 22 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 71 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 3 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, всі вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. На жаль, вчора в інфекційному відділенні померла 69-річна мешканка села Костирка, Бериславського району. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

З інфекційного відділення також вчора виписалась одна людини, що перехворіла на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1042 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 4 серпня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1030 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!