У Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 померла мешканка Каховського району

Станом на 9 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 111 хворих на СОVІD-19 та 34 – на пневмонію. За минулу добу зафіксували 9 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 709 нових захворювань, з них 9 – у мешканців Новокаховської ОТГ (дані по безсимптомним хворим відсутні).

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 9 хворих, з них одна жінка, що мешкає в Козацькому та вісім жителів Нової Каховки. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 3 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

Вчора в інфекційному відділенні померла 70-річна мешканка села Чернянка Каховського району. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!