У Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 померла одна людина

Станом на 25 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 39 хворих на СОVІD-19 та 20 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 22 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора із терапевтичного до інфекційного відділення переведено двох хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Це 48-річна мешканка Нової Каховки та 62-річний житель з села Сергіївка. Стан хворих середньої важкості.

Вчора в інфекційному відділенні померла 49-річна мешканка Дніпрян. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

Також вчора до терапевтичного відділення поступили п’ять нових хворих на пневмонію. Натомість з інфекційного відділення виписались дві людини, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 987 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 25 травня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 952 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!