У Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 померла жителька Каховки

Станом на 23 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 74 хворий на СОVІD-19 та 34 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 256 нових захворювань, з них 2 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 49-річну мешканку селища Дніпряни та 67-річного новокаховчанина. Стан хворих середньої тяжкості. Відомості про безсиптомних хворих, на жаль, відсутні.

Минулої доби до терапевтичного відділення госпіталізовали 4 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померла 82-річна мешканка Каховки. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1168 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 23 вересня на обліку перебуває 38 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1108 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!