У Новокаховській ЦМЛ від ускладнень COVID-19 помер мешканець Новотроїцької ОТГ

Станом на 25 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 18 хворих на СОVІD-19 та 18 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 25 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканця Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан 72-річного хворого новокаховчанина, якого госпіталізували до інфекційного відділення, середньої важкості. Його підключено до ШВЛ. Ще три хворі на пневмонію поступили в терапевтичне відділення.

На жаль, за минулу добу від усладнень на COVID-19 помер 72-річній мешканець села Осокорки Новотроїцької ОТГ.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1071 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 25 серпня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1054 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!