У Новокаховській ЦМЛ від ускладнень померла 82-річна хвора на COVID-19

Станом на 21 липня у Центральній лікарні міста Нова Каховка знаходиться 9 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 26 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора з терапевтичного до інфекційного відділення переведено чотирьох хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Це – дві жінки: 82-річна мешканка села Обривка та 81-річна новокаховчанка. Також переведені два новокаховчанина 1939 та 1940 років народження.

На жаль, вночі 82-річна мешканка Обривок померла від ускладнень COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1019 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 21 липня на обліку перебуває 2 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1018 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!