У Новокаховській ЦМЛ за добу 2 летальних випадки: 1 – від COVID-19 та 1 – від пневмонії

За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ госпіталізовано 9 хворих на Covid-19 та 6 – на пневмонію. Про це редакції Online НК повідомило керівництво лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 191 новий випадок захворювання на Covid-19, з них 8 – у мешканців Новокаховської ОТГ (дані по безсимптомним хворим відсутні).

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, минулої доби до інфекційного відділення госпіталізовано 8 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді та 1 хворий з громад Каховського району. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 6 хворих на пневмонію мешканців Новокаховської ОТГ.

За добу в інфекційному відділенні помер мешканець Високопілля, який хворів на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні помер хворий на пневмонію житель Нової Каховки.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 2 пацієнти, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 1 людина, що хворіла на пневмонію.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що в суботу щеплення від COVID-19 отримали 215 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!