У Новокаховській ЦМЛ за добу 6 летальних випадків: 3 – від COVID-19 та 3 – від пневмонії

Станом на 25 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 74 хворий на СОVІD-19 та 24 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 179 нових захворювань, з них 2 – у мешканців Нової Каховки.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано двох новокаховчанок: 1990 та 1953 років народження. Стан хворих середньої тяжкості. Відомості про безсиптомних хворих, на жаль, відсутні.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих на коронавірус з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

Минулої доби до терапевтичного відділення госпіталізовали 9 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померли троє хворих на COVID-19: 2 жительки Нової Каховки – 1964 та 1936 років народження і 1 мешканець Великої Олександрівки – 1960 року народження.

Ще померли троє хворих на пневмонію: 2 жителя Нової Каховки – чоловік, 1975 р. н. та жінка, 1938 р. н. і мешканець Таврійська 1949 р.н.

Одужали 11 осіб, що хворіли на коронавірус та 12 осіб, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1184 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 25 вересня на обліку перебуває 34 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1121 особу, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!