У Новокаховській ЦМЛ за добу кількість хворих на COVID-19 збільшилась на 8 осіб

Станом на 27 липня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 21 хворий на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 34 нових захворювань, з них 6 – у мешканців  Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора з терапевтичного до інфекційного відділення переведено п’ять хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Це: два іногородніх пенсіонери з Нововоронцовки та Великої Олександрівки, а також три пенсіонера з Нової Каховки. Стан хворих середньої важкості. Ще один хворий перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Також впродовж минулої доби до лікарні було госпіталізовано двох хворих з діагнозом коронавірусної хвороби з Бериславського району і пенсіонерку з села Веселе. Ще три хворих з діагнозом пневмонія поступили в терапевтичне відділення.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1023 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 27 липня на обліку перебуває 4 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1018 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!