У Новокаховській ЦМЛ за добу кількість хворих на COVID-19 збільшилась на 9 осіб, 1 людина померла

Станом на 16 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 48 хворих на СОVІD-19 та 14 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 180 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан 1 хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 35-річну новокаховчанку. Стан хворої середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 8 хворих з інших територіальних громад:

  • 45-річний мешканець селища Остапенка, Каховського району;
  • 58-річний мешканець Каховки;
  • 72-річна мешканка села Васильївка, Каховського району;
  • 75-річна мешканка села Федорівка, Каховського району;
  • 83-річний мешканець села Дудчино, Каховського району;
  • 65-річна мешканка села Хлібодарівка, Каховського району;
  • 74-річна мешканка Каховки;
  • 50-річна мешканка пгт Чаплинка, Каховського району;

Серед хворих – двоє працівників середніх освітніх закладів.

На жаль, вчора в лікарні померла 75-річна жителька пгт Чаплинка, Каховського району, яка хворіла на пневмонію та COVID-19.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано чотирьох хворих на пневмонію новокаховчан.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 8 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного – 7, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1120 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 16 вересня на обліку перебуває 22 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1090 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!