У Новокаховській ЦМЛ за добу в 12 хворих на пневмонію виявили СОVІD-19

На ранок 16 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 95 хворих на СОVІD-19 та 30 – на пневмонію. За минулу добу в 12 хворих на пневмонію виявили захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 155 нових випадків захворювання, з них 14 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 8 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

Також минулої доби у 12 хворих на пневмонію після тестування виявили захворювання на СОVІD-19. Серед них 4 – мешканці Новокаховської громади.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію жителів громади.

За добу в інфекційному відділенні померли два жителя Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні від пневмонії помер житель селища Козацьке.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 14 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людини, що хворіли на пневмонію.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 336 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!