У Новокаховській ЦМЛ за добу в 15 хворих на пневмонію виявили СОVІD-19

На ранок 5 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 145 хворих на СОVІD-19 та 45 – на пневмонію. За минулу добу в 15 хворих на пневмонію виявили захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 646 нових випадків захворювання, з них 40 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 28 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 12 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 8 хворих з територіальних громад Каховського району.

Минулої доби у 15 хворих на пневмонію після тестування виявили захворювання на СОVІD-19. Серед них 8 мешканців Новокаховської громади.

До терапевтичного відділення госпіталізували 10 хворих на пневмонію, з яких 7 – жителі Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні помер житель Таврійська. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 12 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 1 людина, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1959 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 5 листопада на обліку перебуває 109 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1724 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

До відома читачів: редакція Online НК повідомляє, що наведені цифри не відображають повну картину захворюваності на COVID-19 та пневмонію в громаді. Це пов’язано з тим, що після 100%-го заповнення ліжко-місць в Новкаховській ЦМЛ, хворих “швидкою” відправляють до інших медичних закладів області. Отримати інформацію з цих лікарень не є можливим.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!