У Новокаховській ЦМЛ за добу в 17 хворих на пневмонію виявили СОVІD-19

На ранок 27 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 149 хворих на СОVІD-19 та 34 – на пневмонію. За минулу добу в 17 хворих на пневмонію виявили захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 1117 нових випадків захворювання, з них 36 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 29 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

Також минулої доби у 17 хворих на пневмонію після тестування виявили захворювання на СОVІD-19. Серед них 6 мешканців Новокаховської громади.

До терапевтичного відділення госпіталізували 18 хворих на пневмонію, з яких 12 – мешканці Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні помер один житель Новокаховської громади. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 10 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 3 людини, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги на амбулаторному лікуванні перебувають 84 безсимптомних хворих.

До відома читачів: редакція Online НК повідомляє, що наведені цифри не відображають повну картину захворюваності на COVID-19 та пневмонію в громаді. Це пов’язано з тим, що після 100%-го заповнення ліжко-місць в Новкаховській ЦМЛ, хворих “швидкою” відправляють до інших медичних закладів області. Отримати інформацію з цих лікарень не є можливим.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!