У Новокаховській ЦМЛ за минулу добу COVID-19 забрав життя восьми людей

До Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулу добу госпіталізовано дев’ятнадцять хворих на COVID-19. Також зафіксували вісім летальних випадків від ускладнень хвороби.

Наразі в Новокаховській ЦМЛ перебуває 106 хворих на СОVІD-19 та 38 – на пневмонію. Про це сьогодні, 12 листопада, редакції Online НК повідомили в центральній міській лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 585 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них 27 – мешканці Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 22 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих жителів Новокаховської громади. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення поступили 14 хворих мешканців з громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 9 хворих на пневмонію, з яких 6 – жителі Новокаховської громади.

На жаль, від ускладнень померли 8 хворих на коронавірус та пневмонію. З них 7 – жителі громади та один мешканець Таврійська.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 13 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людини, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2056 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 12 листопада на обліку перебуває 109 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1848 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 200 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!