У Новокаховській ЦМЛ за минулу добу кількість хворих на COVID-19 збільшилась на 5 осіб

Станом на 26 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 20 хворих на СОVІD-19 та 13 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нові лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 50 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 3 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих середньої важкості, всі вони були госпіталізовані з пневмонією та переведені з терапевтичного до інфекційного відділення. У них тест показав інфікування на COVID-19. Це 46-річна мешканка Дніпрян та дві жительки Нової Каховки 1947 та 1968 років народження.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовані двоє хворих з інших територіальних громад:

  •  17-річна мешканка Таврійська;
  • 79-річна жителька міста Каховка.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано двох хворих на пневмонію новокаховчан, натомість чотири людини побороли недугу і виписались з лікарні. Також одужало троє хворих на коронавірус.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1071 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 26 серпня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1054 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!