У Новокаховській ЦМЛ за минулу добу кількість хворих на COVID-19 збільшилась на 6 осіб

Станом на 12 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 17 хворих на СОVІD-19 та 14 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 64 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан двох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще двоє новокаховчан (обидва пенсійного віку), які були госпіталізовані з пневмонією, переведені з терапевтичного до інфекційного відділення. У них тест показав інфікування на COVID-19. Стан хворих середньої важкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізова 4 хворих з інших територіальних громад:

  •  21-річний мешканець Каховки;
  • 43-річна мешканка села Любимівка, Каховського району;
  • 72-річний мешканець села Сокорівка, Новотроїцького району;
  • 71-річна мешканка сала Степове, Великоолександрівського району.

На жаль, вночі в інфекційному відділенні помер 80-річний мешканець Великої Олександрівки. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано двох хворих на пневмонію новокаховчан.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1055 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 13 серпня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1040 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!