У Новокаховській ЦМЛ за минулу добу кількість хворих на COVID-19 збільшилась на шість осіб

Станом на 2 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 26 хворих на СОVІD-19 та 16 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 103 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 3 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан двох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще одна новокаховчанка, 1947 року народження, яка була госпіталізована з пневмонією, переведена з терапевтичного до інфекційного відділення. У неї тест показав інфікування на COVID-19.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих з інших територіальних громад:

  •  83-річна мешканка Каховки;
  • 76-річна мешканка села Богданівка, Каховського району;
  • 12-річна мешканка села Богданівка, Каховського району;
  • 69-річна мешканка Нововоронцовки;
  • 60-річна мешканка села Магдаліновка, Каховського району.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано одного хворого на пневмонію новокаховчанина.

Також вчора двоє хворих на коронавірус побороли недугу і виписалися з лікарні, а терапевтичне відділення залишили після одужання теж двоє хворих на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1093 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 1 вересня на обліку перебуває 19 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1072 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!