У Новокаховській ЦМЛ за тиждень кількість нових хворих на СОVІD-19 збільшилась на третину

Станом на 27 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 92 хворих на СОVІD-19 та 23 – на пневмонію. За минулу добу нових лабораторно підтверджений випадків захворювання на коронавірус не зафіксовано. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 77 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, серед яких мешканці Новокаховської громади відсутні.

За минулий тиждень до Новокаховської Центральної міської лікарні госпіталізовано 66 (на минулому тижні було 48) хворих на коронавірус, з яких новокаховчан – 18 (було 10) та 48 (було 38) мешканців суміжних територіальних громад Херсонщини.

За тиждень у лікарні померло 6 хворих на  СОVІD-19 (на минулому тижні 2), з яких  новокаховчан 4 (не було).

Кількість хворих, що станом на ранок 27 вересня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 91, що на 25 більше ніж позаминулого тижня (було 66).

Серед хворих на коронавірус, що лікуються у ЦМЛ, немає жодного, хто був провакцинований.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Виписалось після завершення лікування 14 пацієнтів, що менше ніж позаминулого тижня (було 19).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1184 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 27 вересня на обліку перебуває 34 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1121 особу, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині збільшуються і вже знаходиться у жовтій зоні адаптивного карантину, а по кількості госпіталізованих вже на порозі переходу в помаранчеву зону.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!