У Новокаховській ЦМЛ за тиждень кількість нових хворих на СОVІD-19 збільшилась на чверть

За минулий тиждень до Новокаховської Центральної міської лікарні госпіталізовано 88 (на минулому тижні було 66) хворих на коронавірус, з яких новокаховчан – 26 (було 18) та 62 (було 48) мешканців суміжних територіальних громад Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні із надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення територіальної громади.

За тиждень у лікарні померло 9 хворих на  СОVІD-19 (на минулому тижні 6), з яких  новокаховчан 3 (було 4). Також від пневмонії у лікарні померло 2 хворих на пневмонію, серед яких 1 новокаховчнанин…

Кількість хворих, що станом на ранок 4 жовтня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 108, що на 18 більше ніж позаминулого тижня (було 90).

Виписалось після завершення лікування 56 пацієнтів, що учетверо більше ніж позаминулого тижня (було 14).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1249 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 4 жовтня на обліку перебуває 40 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1155 особу, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині збільшуються і місто вже знаходиться у жовтій зоні адаптивного карантину.

Серед хворих на коронавірус, що лікуються у ЦМЛ, немає жодного, хто був провакцінований.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!