У Новокаховській ЦМЛ заповнено майже половина ліжок для лікування хворих з COVID-19

В інфекційному відділенні Новокаховської ЦМЛ на ранок 3 жовтня з діагнозом СОVІD-19 знаходиться дванадцять хворих та шістнадцять – з діагнозом пневмонія.

Міська лікарня розрахована на 25 ліжко-місць для хворих на COVID-19. Отже відсоток зайнятих ліжок хворими на коронавірус становить 48%. Про це редакції Online НК  повідомила заступник головного лікаря Новокаховської ЦМЛ Олена Василенко.

Серед хворих на СОVІD-19 п’теро – мешканці Нової Каховки, сім – з Бериславського, Великоолександрівського, Нововоронцовського та Високопільського районів. В структурі лікарень цих районів відсутні інфекційні відділення, тому Департамент охоронини здоров’я Херсонської області для них визначив базовим закладом з лікування COVID-19 саме ЦМЛ Нової Каховки.

Вкотре нагадуємо мешканцям міста: безпека кожного в першу чергу залежить від нього самого. Дотримуйтесь маскового режиму та соціальної дистанції в громадських місцях, обробляйте руки санітайзерами.

Не ставтесь із зневагою до рекомендацій дотримуватись маскового режиму у громадських місцях. При цьому маска повинна закривати не тільки рот, але, і що головне, ніс людини. Хворі люди можуть знаходитись поруч з вами.

Пам’ятайте, що ваше здоров’я – у ваших руках!