У Новокаховській ЦМЛ новий рекорд з кількості хворих на СОVІD-19

Станом на ранок 14 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки, що на Херсонщині, знаходиться 41 хворий на СОVІD-19 та 122 – на пневмонію. 

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 69 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. У порівнянні з позаминулим тижнем, 30.11. – 6.12., кількість захворівших зменшилась з 114 до 69. Але за останній тиждень померло 4 хворих (було 3).

За відомостями Новокаховської ЦМЛ за тиждень до лікарні було госпіталізовано 17 хворих на коронавірус, виписалось після завершення лікування 8 пацієнтів. Кількість хворих, що знаходяться на лікуванні за тиждень збільшилась з 35 до 41, що є найбільшим показником для Нової Каховки за весь час епідемії.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 14 грудня знаходиться 428 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 104 контактних з хворими на самоізоляції.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!