У Новокаховській дитячий музичній школі відбувся Новорічний концерт

У Новій Каховці в дитячій музичній школі відбувся Новорічний концерт, який підготували учні і викладачі.

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Програма дійсно видалася неймовірно яскравою і феєричною.

На початку святкового концерту прозвучала чарівна імпровізація на прекрасну різдвяну пісню українського композитора Миколи Леонтовича «Щедрик» у виконанні  викладачів Лідії Слабошпицької та Валерії Куркіної.

А потім в новорічному хороводі закружляли інструментальні мелодії: акордеону у виконанні талановитих учнів школи – Геращенка Михайла (викладач Василь Яротник) та Шевченка Іллі (викладач Валентина Коновалова), підхопили ритм фортепіано – Геращенко Михайло (викладач Алла Лебах) та Морлок Назар (викладач Інна Горлач), ансамбль саксофоністів у складі Собецького Яна, Прудського Тимура та Ченцова Максима (викладач Юліан Візнович), впевнено увірвалися звуки труби – Гладишева Радомира (викладач Віктор Балибін, концертмейстер Наталія Новікова), зачарував усіх присутніх ансамбль скрипалів у складі ніжних дівчат Тимченко Марії та Лисенко Анастасії (викладач Лілія Буравцова, концертмейстер Лідія Слабошпицька).

Дзвеніли струни в унісоні з ніжними голосами тріо бандуристок – Турчин Анастасія, Кутенко Анастасія та Безугла Марія (викладач Людмила Власенко).

Лунали веселі пісні у виконанні Базільської Діани (викладач Тетяна Візнович) і Латайтіс Артема (викладач Оксана Кулєшова).

А завершила святковий концерт яскрава новорічна пісня у виконанні дитячого вокального ансамблю разом з викладачами.

На Новорічне свято завітали почесні гості – секретар міської ради Дмитро Васильєв, начальник відділу культури Наталія Зарудна, депутат міськради Олена Красовська.

Наталія Зарудна від імені міського голови Володимира Коваленка привітала усіх присутніх з прийдешніми святами та передала подарунки, які разом із гостями та директором Катериною Козловою вручили дітям.

Щиро вітаємо колектив та учнів комунального закладу «Новокаховська дитяча музична школа» з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаємо міцного здоров’я, злагоди, миру, добра!

Захід проводився з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.