У Новокаховській гімназії №2 пройшов тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 16 до 20 листопада 2020 року у гімназії №2 імені А.П.Бахути (директор Оксана Якубова) проходив тиждень толерантності.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Учні 1-9,11 класів переглянули відеоролики про доброту, терпіння, порозуміння в світі. Психологічна служба провела та обговорила відео -притчу “Про добро” для учнів 1-х класів, повідомляє Online Нова Каховка.

Класні керівники провели години спілкування та бесіди з теми толерантності. Упродовж тижня тривав захід Паркан толерантності, який здобувачі освіти поповнювали щодня:

Понеділок 20.11 – День компліментів;

Вівторок 21.11 – День посмішки і гарного настрою;

Середа 22.11 – День гарних манер;

Четвер 23.11 – День підтримки та розуміння;

П’ятниця 24.11 – День солідарності.

У п’ятницю учнівським самоврядуванням було відведено підсумки участі класів у цьому заході. Класи отримали грошову одиницю “Шкільна банкнота” з кількістю балів. Найактивнішими учасниками виявились учні 7-А (класний керівник Олена Ященко); 8-В (Анатолій Корнійчук); 5-Б (Світлана Кравчук); 7-В (Оксана Квасова) класів.