У Новокаховській громаді 246 хворих на Covid-19 лікуються амбулаторно

Станом на 15 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 139 хворих на СОVІD-19 та 25 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 41 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 709 нових захворювань, з них 41 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 38 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 3 хворих, які мешкають у Новій Каховці та селах громади. Всі вони поступили в лікарню з діагнозом пневмонія. Але після тестування у них виявили захворювання на коронавірус. Їх стан середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення переведено з терапевтичного 3 хворих на пневмонію з територіальних громад Бериславського та Каховського районів. У них теж після тестування виявили захворювання на коронавірус.

До терапевтичного відділення госпіталізували 2 хворих на пневмонію новокаховчан.

Вчора в інфекційному відділенні померла 71-річна жителька Новокаховської громади та 67-річний мешканець Бериславського району. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1497 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 15 жовтня на обліку перебуває 82 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1251 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!