У Новокаховській громаді другу добу поспіль не виявили жодного випадку COVID-19

Станом на 10 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 27 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. За минулу добу хворих на коронавірус у Новокаховській ОТГ не виявлено. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 67 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед мешканців Новокаховської громади хворих на коронавірус не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, вже другу добу поспіль до лікарні не поступають хворі на коронавірус з міської громади. Вчора до інфекційного відділення госпіталізовано трьох іногородніх громадян, у яких виявили захворювання на COVID-19. Це: 84-річна мешканка селища Асканія-Нова та два чоловіка з Чаплинки, 66 та 67 років. Їх стан середньої важкості.

До терапевтичного відділу госпіталізовано трьох хворих на пневмонію.

За добу двоє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписались з лікарні, а ще одужали дві людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 10 червня на обліку перебуває 8 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 997 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!