У Новокаховській громаді майже 7 тис мешканців отримали дві дози вакцини від COVID-19

Наразі Херсонщина знаходиться в “зеленій” зоні епідемічної небезпеки, проте необхідність щеплення від коронавірусної хвороби та суворе дотримання протиепідемічних заходів не втрачає актуальності.

Станом на 6 вересня фахівці мобільних бригад та стаціонарних постів КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” зробили щеплення 17 773 мешканцям громади. Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор  Центру Олена Ходорковська.

Вона також зазначила, що наразі першою дозою провакциновано 10796 осіб, а другою – 6977. Минулими вихідними у центрі вакцинації, який знаходиться на другому поверсі поліклініки, щеплення отримали 235 мешканеців громади.

Серед медичних працівників вакцину отримали всього 301 фахівець. З них: медики КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” – 152 (I і II дозами); медики ЦМЛ – 149 (I і II дозами). Також провакциновано 11о7 освітян.

Олена Ходорковська повідомила, що на сьогодні в наявності є всі види вакцини – Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), Moderna та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Усі вакцини схваленні та рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я та мають ефективність до 95%.

Принагідно вона нагадала, що центр вакцинації знаходиться на другому поверсі поліклініки, працює всі дні, включаючи вихідні (субота – неділя – з 10:00 до 17:00). Крім того, якщо на будь-якому підприємстві є 15 і більше бажаючих провакцинуватися, для зручності організовується виїзд мобільної бригади.

Вірус COVID-19 постійно мутує, а випадки коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом Дельта, два випадки вже зафіксовано на Херсонщині. Тому лише своєчасно вакцинувавшись, кожен із нас може уберегти себе та близьких від нової хвилі інфекції.

Не ризикуйте здоров’ям своїм та своїх близьких.

Щоб захистити себе та інших від інфікування необхідно:

  • використовувати захисні маски,
  • користуватися антисептиками,
  • мити руки,
  • тримати дистанцію.