У Новокаховській громаді на трьох дипломованих туристичних гідів стало більше

На VII Таврійському туристичному Конгресі отримали свідоцтва про післядипломну курсову підготовку за напрямком «Туристичний гід» представники Новокаховської громади Херсонщини Яна Малига, Лілія Мітіна та Богдан Кравчук.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Свідоцтва про післядипломну курсову підготовку за напрямком «Туристичний гід» вручали заступниця начальника управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Тетяна Таранова та голова правління Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» Яніна Гаврилова.

Курси підготовки та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу Херсонщини «Туристичний гід – 2021» реалізуються управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно з Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» в рамках виконання Програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019-2021 роки. Метою проєкту, започаткованого у 2019 році, є підвищення рівня обслуговування та якості надання туристичних послуг.

Навчальний курс розроблений досвідченими фахівцями туристичної справи – гідами-практиками, сертифікованими методистами та тренерами відповідно до ДСТУ EN 15565:2016 (EN 15565:2008, IDT) «Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів». Він включав лекційні, семінарські, практичні заняття, онлайн вебінари, тренінги.

Вітаємо гідів із здобуттям відповідної професійної освіти. Віримо, що це суттєво покращить якість екскурсій для туристів нашої громади.