У Новокаховській громаді почали робити щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer

Вчора, 19 квітня, у Новій Каховці мобільна бригада, яка пройшла відповідне навчання в Херсонському обласному територіальному центрі екстреної медичної допомоги, провела перше щеплення препаратом американської компанії Pfizer.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

За її словами, вчора заклад отримав в обласному центрі 78 доз вакцини Pfizer і не гаючи часу мобільна бригада цілеспрямовано відправилась до Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату.

Щеплення отримали 24 медики та працівники закладу, а також 54 пацієнти. Підопічні інтернату давали згоду на процедуру щеплення. Що ж до недієздатних осіб, то замість них рішення ухвалювали опікуни.

Як повідомила керівник Центру Олена Ходорковська, процедура минула без ексцесів, жодних ускладнень від вакцини у перші години після щеплення не зафіксували.

Також вона повідомила, що завтра мобільна бригада отримає ще 78 доз цієї ж вакцини для завершення імунізації колектива та пацієнтів Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату.

Нагадаємо, 1170 доз вакцини Comirnaty (Pfizer BioNTech) Херсонщина отримала у неділю, 18 квітня. Її використовуватимуть для працівників та підопічних закладів закритого типу – психоневрологічних інтернатів, геріатричних пансіонатів, територіальних центрів із надання соціальних послуг, які мають стаціонарні відділення.