У Новокаховській громаді відбулась тижнева апаратна нарада

Вчора, 11 січня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, міський голова Володмир Коваленко провів апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів міської ради та виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств.

На початку наради міський голова проаналізував роботу комунальних служб міста під час Новорічних та Різдвяних свят та подякував колективам за злагоджену та оперативну роботу, повідомляє Online НК.

Він також ознайомив присутніх з розпорядженням щодо проведення у населених пунктах громади заходів до Хрещення, яке відбудеться 19 січня. Особливу увагу було звернено на безумовне дотримання всіх протиепідемічних та карантинних обмежень, що діють під час жорсткого локдауну.

Володимир Коваленко зажадав від головних розпорядників коштів під керівництвом свого заступника Леоніда Чурсинова скласти реальний перелік об’єктів критичної інфраструктури, які за своїм станом потребують проведення певного обсягу робіт з забезпечення їх функціонування у зимовий час. Роботи на цих об’єктах можуть бути профінансовані за рахунок вільного залишку коштів, що склався на кінець 2020 року. Але це повинні бути справжні критичні об’єкти, підкреслив міський голова.

Перед керівниками провідних галузей міського господарства, освітою, медициною, всіма соціальними службами було поставлено завдання скласти плани реально можливого підвищення якості надання послуг у зв’язку з набранням Новою Каховкою статусу районного центру.

Було надано доручення опрацювати питання «переїзду» Управління комунального майна, інфраструктури старостинських округів з Дніпрян у місто. «Ні у кого не повинно складатись уявлення, нібито це управління працює тільки на Дніпрянський стростинський округ, бо воно там розташовано», – підкреслив Володимир Коваленко.