У Новокаховській громаді вперше з початку пандемії за добу виявили 55 хворих на COVID-19

За останню добу в Новокаховській ОТГ зафіксували 55 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 34 жінки та 21 чоловік. Це найбільший показник захворюваності за добу з початку пандемії.

Станом на 8 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 112 хворих на СОVІD-19 та 46 – на пневмонію, повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 716 нових захворювань, з них 55 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 43 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 12 хворих, з них одна жінка, що мешкає в Дніпрянах та 11 жителів Нової Каховки. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

До терапевтичного відділення госпіталізували 13 хворих на пневмонію.

Вчора в терапевтичному відділені помер хворий на пневмонію 50-річний житель селища Козацьке.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 4 людини, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 1 людина, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1328 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 8 жовтня на обліку перебуває 52 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1218 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!